Kilka słów o naszej firmie

Firma Tomcar powstała w 2008 roku w Malborku. Początkową działalnością firmy była sprzedaż nowych i używanych części samochodowych różnych marek oraz warsztat samochodowy.
W 2010 roku firma rozszerzyła działalność o usługi pomocy drogowej w Malborku i okolicach, oferując klientom pomoc 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
Od tego roku jest to również firma transportowa, zajmująca się głównie transportem aut, ale również maszyn rolniczych, wózków widłowych, motocykli i maszyn budowlanych.
Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika oraz licencję na transport krajowy i zagraniczny.
Na nasze usługi wystawiamy fakturę VAT.
Aktualnie mamy 4 holowniki, w tym jeden z opuszczaną platformą. Holujemy auta i maszyny o masie do 5 ton. Posiadamy długą lawetę, dzięki czemu możemy transportować do trzech aut jednocześnie. Nasze auta wyposażone są w dodatkowy niezbędny sprzęt potrzebny przy załadunku nietypowym, czyli w przypadku kiedy auto znajduje się w rowie lub ma pourywane koła.
Współpracujemy również z innymi firmami pełniącymi usługi pomocy drogowej, w przypadkach kiedy załadunek jest bardzo utrudniony.
Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, współpracujemy z wieloma firmami assistance. Masz pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach.
Traktujemy klientów kompleksowo, pomagając im wybrać odpowiedni warsztat, podpowiadamy w jakich sytuacjach mogą uzyskać auto zastępcze. Organizujemy transport osób do miejsca zamieszkania, hotelu oraz pomoc przy zakupie biletów autobusowych, kolejowych i lotniczych.
Przewozimy auta na terenie całej Unii Europejskiej, transportując do trzech aut jednocześnie.
Obecnie prowadzimy również Stację Demontażu Pojazdów wycofanych z eksploatacji w Kępiu Zaleszańskim /k Stalowej Woli (województwo podkarpackie). Zajmujemy się profesjonalną kasacją pojazdów nie nadających się do dalszej eksploatacji (spalonych, powypadkowych, zniszczonych), wystawiamy zaświadczenia o demontażu pojazdu.
Skupujemy auta od klientów i podpowiadamy, jakie mają uczynić dalsze kroki, żeby szybko i sprawnie wyrejestrować auto.
Sprzedajemy używane części samochodowe wszystkich marek na miejscu jak również oferujemy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Dziś firma Tomcar to całodobowa pomoc drogowa w Malborku oraz w Stalowej Woli i okolicach, firma transportowa oraz stacja demontażu pojazdów.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług.