Oferujemy profesjonalne auto holowanie. Posiadamy doświadczenie, ubezpieczenie ładunków oraz licencję na transport krajowy i zagraniczny. Przewozimy do 3 pojazdów jednocześnie. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki czemu możemy załadować nawet bardzo uszkodzone auto. Transportowane na lawecie pojazdy są zawsze dobrze zamocowane i zabezpieczone.

Na terenie Stalowej Woli posiadamy następujący sprzęt:

  • Fiat Ducato – auto laweta ze stałą platformą o masie całkowitej do 3,5 ton. Jest to komfortowe auto z klimatyzacją, posiadające podwójną kabinę, dzięki czemu pomieści do 5 pasażerów.
  • laweta (przyczepa) – o długości 9 metrów, dzięki czemu pomieści na sobie dwa auta osobowe.

Świadczymy usługi pomocy drogowej 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Oznacza to, że reagujemy na każde wezwanie – również w porze nocnej, w weekendy i święta.
Współpracujemy z firmami assistance, przedsiębiorstwami jak również oferujemy usługi klientom indywidualnym.
Każdemu kierowcy mogą zdarzyć się na drodze różne niemiłe sytuacje, takie jak awarie czy kolizje drogowe. W takich sytuacjach ważna jest szybka i profesjonalna pomoc. Nasza firma oferuje w takich sytuacjach holowanie auta, jak również transport osób.

Organizujemy drobne naprawy na drodze, wymieniamy koło, uruchamiamy pojazdy przy rozładowanym akumulatorze, dowozimy paliwo jak również upuszczamy błędnie zatankowane paliwo. Jeżeli naprawa na drodze nie jest możliwa oferujemy holowanie pojazdu. Dla ofiar wypadków i kolizji pomagamy w otrzymaniu auta zastępczego.
Pomagamy wybrać odpowiedni warsztat samochodowy, a w przypadku kiedy auto jest mocno uszkodzone oferujemy profesjonalną i legalną kasację pojazdu w naszej firmie. Za każde auto płacimy gotówką, wydajemy zaświadczenie o demontażu i podpowiadamy jak załatwić pozostałe formalności związane z wyrejestrowaniem pojazdu.

Awaria samochodu na drodze to bardzo stresująca sytuacja. Co robić dopóki nie nadjedzie pomoc? W razie możliwości należy zjechać na pobocze lub pas awaryjny jak najbliżej prawej krawędzi jedni. Należy włączyć światła awaryjne i ustawić za autem trójkąt ostrzegawczy (w terenie zabudowanym w odległości do 1 metra, w terenie niezabudowanym w odległości 30-50 metrów, a na autostradzie w odległości 100 metrów za pojazdem).
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h/dobę pod numerem telefonu 880 666 656.