Zapraszamy do zapoznania się z naszą ciągle rosnącą ofertą.
(allegrohttp://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13125745 )
Potrzebujesz części, której nie ma wystawionej na aukcji? Zadzwoń 880 666 656

Prowadzimy sprzedaż części, pochodzących z demontowanych aut. W swojej ofercie posiadamy używane części samochodowych wszystkich marek do aut osobowych i dostawczych. Uważamy, że oryginalne części samochodowe są nieporównywalnie lepsze od zamienników. Mamy jednak świadomość, że zakup nowych oryginalnych części wiąże się zazwyczaj z ogromnymi kosztami, w wielu przypadkach przewyższających wartość remontowanego pojazdu. Dlatego wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy sprzedaż części używanych, ale oryginalnych.
Sprzedaż części samochodowych to działalność, którą zajmujemy się już od ośmiu lat.
Prowadzimy sprzedaż stacjonarną w siedzibie w Kępiu Zaleszańskim 386 (/k Stalowej Woli), jak również oferujemy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zakupiony towar do godziny 13:00 wysyłamy najczęściej tego samego dnia (przy wyborze wysyłki za pobraniem).
W przypadku wpłaty na konto przelewem tradycyjnym towar wysyłamy po otrzymaniu wpłaty.
Zależy nam na tym, aby zapewnić klientowi 100% satysfakcji. Na sprzedawane części mechaniczne udzielamy dziesięciodniowej gwarancji rozruchowej. Każdy towar zakupiony wysyłkowo można wymienić lub zwrócić do 14 dni od jego otrzymania.

Oferujemy następujące elementy:

  • części blacharskie (maski, zderzaki, błotniki, klapy, drzwi itp.),
  • części mechaniczne (silniki, skrzynie biegów, rozruszniki itp.),
  • oświetlenie (lampy, światełka wewnętrzne, kierunkowskazy itp.),
  • elementy wyposażenia wnętrza (plastiki, półki, rolety, klamki, panele, radia itp.),
  • części zawieszenia,
  • tapicerka samochodowa (fotele, tapicerki drzwi itp.),
  • i inne.

W związku z charakterem prowadzonej działalności posiadamy całe pojazdy, więc możemy zaoferować nawet najdrobniejsze i najrzadziej spotykane elementy auta- każde plastiki, włączniki czy uchwyty.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Doradzamy przy zakupie części oraz udzielamy niezbędnych porad. Jeżeli nie masz pewności czy dana część będzie pasowała do Twojego auta zadzwoń (tel. 880 666 656) lub napisz do nas na maila tomcar2008@gmail.com.
Kupując używane części samochodowe od stacji demontażu pojazdu masz pewność, że pochodzą one z legalnego źródła.